• -
  • Úspěch na Sportovním dni s Městskou policií Hradec Králové

Úspěch na Sportovním dni s Městskou policií Hradec Králové

25.09.2024

V úterý 24. září 2024 se naši žáci zúčastnili Sportovního dne s Městskou policií Hradec Králové, kde se konal 14. ročník soutěže „O pohár ředitele městské policie“. Akce probíhala v areálu Stříbrného rybníka, kde žáci z různých základních škol Hradce Králové soutěžili ve dvou věkových kategoriích – žáci 6. a 7. tříd a žáci 8. a 9. tříd.

Naši školu reprezentovalo několik týmů napříč ročníky. Největšího úspěchu dosáhl tým 6. A, který v kategorii mladších žáků obsadil skvělé 3. místo. Skupina ve složení kapitána Jakuba Šotoly a členů Maxmiliána Černého a Jany Rejnýšové předvedla výbornou týmovou spolupráci a i přes náročné podmínky s deštěm se jim podařilo dostat na bednu.
Další výsledky našich týmů:
 Tým 6. B pod vedením kapitána Filipa Zemana a členů Martina Tilšera a Sofie Schejbalové se umístil na 16. místě v kategorii mladších.
 Tým 6. C pod vedením kapitána Václava Andrleho a členů Ernesta Seiferta a Jessicy Molnárové skončil na 20. místě.
 Tým z 9. B se v kategorii starších žáků umístil na 22. místě pod vedením kapitána Ondry Vališe a členů Dana Erbena a Lucie Seifertové.
 Tým z 9. C obsadil 26. místo mezi staršími žáky s kapitánem Prokopem Zemanem a členy Kájou Boublíkem a Magdou Zmitkovou.
Kromě hlavní soutěže měly děti možnost vyzkoušet si v rámci doprovodného programu celou řadu atrakcí. V areálu konání akce byly připraveny různé stánky, kde si žáci mohli například nechat obarvit vlasy, udělat dočasné tetování, zastřílet si ze vzduchovky, projet se na horském kole nebo vyzkoušet simulátor motorky. Tento zábavný program zajistil, že se všichni účastníci skvěle bavili i mimo soutěžní aktivity.
Děkujeme všem našim žákům za skvělou reprezentaci školy! Těšíme se na další soutěže, kde jistě opět ukážeme naši bojovnost a týmového ducha.
Na závěr celé akce se všechny týmy společně setkaly u ohně, kde opékaly buřty a užívaly si příjemnou atmosféru.