• -
  • 4. ZÁVOD LIGY ŠKOL V ORIENTAČNÍM BĚHU

4. ZÁVOD LIGY ŠKOL V ORIENTAČNÍM BĚHU

23.05.2024

Čtvrtý závod ligy škol v orientačním běhu proběhl 22. 5. 2024 v Šimkových sadech.

Tuto středu, 22. května se uskutečnil 4. závod Ligy hradeckých škol, který byl zároveň krajským kolem. Závodu se zúčastnilo mnoho nadšených běžců i z naší základní školy. Akci doprovázelo oblačné počasí příznivé pro běh, a to se podepsalo i na skvělých výkonech našich závodníků.
Tři z nich si dokonce odnesli vítězství ve svých kategoriích!
Jmenovitě se jedná o Ninu Melicharovou (kat.D3), Míšu Jedličkovou (kat.D5) a její sestru Lucku Jedličkovou (kat.D7).
Kromě vítězů se ale i další naši běžci umístili na předních příčkách. Ondra Jíra obsadil třetí (kat.H3), Káťa Pozdílková páté (kat.D5) a Tomáš Dytrych sedmé místo (kat.H3).
V konečném pořadí škol se naše škola umístila na 3. místě.